Menu Close

Рекламирај ја ABVedit.com

Ископирајте го кодот и поставете го на вашата веб страна. <a href=”http://www.abvedit.com/” title=””> <img src=”http://www.wp.abvedit.com/wp-content/uploads/2019/03/embed.png” width=”100%” style=”max-width:220px;” alt=””> </a><br>Provided by <a href=”http://www.abvedit.com/” target=”_blank”>www.ABVedit.com</a>

Општи услови

Општи услови Добредојдовте на www.abvedit.com / www.abvedit.mk . Со вашиот пристап во е-продавницата, се согласувате со општите одредби објавени подолу. Ве молиме прочитајте ги внимателно. Оваа веб страна претставува онлајн…

Инвестирајте во крипто валута Биткоин

Во последниве години, крипто валутата Биткоин порасна со фантастична стапка. По почетниот сарказам, инвеститорите и големите медиуми низ целиот свет одеднаш почнаа да ги одобруваат инвестициите во Биткоин, како и…

Со џип на Центарот за управување со кризи дониран од ЕУ, швepцувaл дpoгa во Холандија!

Вработен во Центарот за управување со кризи пред два месеци бил фатен додека швepцувaл дpoгa во Холандија, информираат извори од полицијата за Инфомакс, каде бил задржан и испратен на издржување…

Македонец во Австралија ја убил сопругата и ја фрлил во грмушки

Австралиските власти го осудија Македонецот Борче Ристевски за убиство на неговата сопруга Карен пред две години. Тој се изјасни за виновен, и сега пресудата треба да ја потврди Врховниот суд.…

Бебето кое плачело во војна додека мајка му молела за спас, сега игра за Јуве и вреди 74 милиони евра

Игра за еден од најдобрите клубови во светот, а нема ни трошка таблоидни амбиции и прчења за додатни пари и слава. Него му е најважно семејството со кое едвај преживеал,…

Гатузо: Моите фудбалери како да играа со топка тешка 120 килограми!

Екипата на Милан синоќа им приреди нови разочарување на своите фанови, откако на „Сан Сиро“ не успеа да извојува победа над тимот на Удинезе, играјќи само 1-1. По мечот, стратегот…